O nas

Nasz zespół

Dawid Modrzejewski

pedagog, animator i menedżer kultury, instruktor tańca wszelakiego dla każdego, praca jest dla niego pasją, wodzirejstwo misją do wykonania, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, twórca i właściciel Projekt WODZIREJ

Dominik

z zamiłowania muzyk, gitarzysta, instrumentalista. W pracy zawsze sumienny i precyzyjny. Jego szeroki repertuar muzyczny sprawia, że nawet najbardziej wytrawny Gość usłyszy coś dla siebie.

Arek

profesjonalny wodzirej, pełen pogody ducha, szarmancki, z mnóstwem szalonych pomysłów…

Nasze atuty

Naszymi największymi atutami są kreatywność i duża dawka energii, jak również potrzebne umiejętności i wysoka kultura. Podczas każdej dobrej zabawy towarzyszy nam: frak, mucha i cylinder. Tak elegancki strój konferansjera podkreśla doniosły, ale i radosny charakter wszystkich uroczystości. Muzyka, którą proponujemy, dobierana jest starannie i odpowiedzialnie, zawsze dostosowana jest do charakteru imprezy i preferencji jej uczestników. Dodatkowo umiejętnie poprowadzeni goście szybko znajdują się w toku wspaniałej zabawy, profesjonalnie animowanej przez nas Wodzirejów. Te elementy są zawsze gwarancją dobrej zabawy.

Priorytetem naszej firmy i zarazem jej wyróżnikiem na rynku jest indywidualna i innowacyjna współpraca z Klientem. Zawsze potrzeby i pragnienia Klienta stawiamy na pierwszym miejscu, a przy tym chętnie służymy radami wynikającymi z naszego doświadczenia zawodowego. Naszą ofertę dostosowujemy tak, aby w sposób najpełniejszy realizować „Projekt WODZIREJ” oraz aby Klient był w jak największym stopniu zadowolony z wykonanej przez nas usługi.

Zobacz zdjęcia z imprez, które prowadziliśmy

Obszar naszej działalności obejmuje głównie województwo lubelskie (Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Kraśnik) i mazowieckie (Warszawa, Radom..).