O nas

Nasz zespół

Dawid Modrzejewski

pedagog, animator i menedżer kultury, instruktor tańca wszelakiego dla każdego, praca jest dla niego pasją, wodzirejstwo misją do wykonania, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, twórca i właściciel Projekt WODZIREJ

Dominik

z zamiłowania muzyk, gitarzysta, instrumentalista. W pracy zawsze sumienny i precyzyjny. Jego szeroki repertuar muzyczny sprawia, że nawet najbardziej wytrawny Gość usłyszy coś dla siebie.

Nasze atuty

Naszymi największymi atutami są umiejętności i wysoka kultura, jak również kreatywność i duża dawka energii. Podczas każdej dobrej zabawy towarzyszy nam: frak, mucha i cylinder. Tak elegancki strój konferansjera podkreśla doniosły, ale i radosny charakter wszystkich uroczystości. Muzyka, którą proponujemy, dobierana jest starannie i odpowiedzialnie, zawsze dostosowana jest do charakteru imprezy i preferencji jej uczestników. Dodatkowo umiejętnie poprowadzeni goście szybko znajdują się w toku wspaniałej zabawy, profesjonalnie animowanej przez nas Wodzirejów. Te elementy dają wysokie prawdopodobieństwo udanej uroczystości.

Zobacz zdjęcia z imprez, które prowadziliśmy

Obszar naszej działalności obejmuje głównie województwo lubelskie (Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Kraśnik) i mazowieckie (Warszawa, Radom..).