Rekomendacje

Dopisz swoją rekomendację

101 Rekomendacji

 • Panie Dawidzie oraz Dominiku!!!
  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego.
  Osobowość Pana Dawida show-mana i wygląd wizualny nadawał bajeczności 🙂 (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) ale jednocześnie wysoki poziom dzięki kulturalnemu prowadzenia całego przyjęcia. Wszyscy gości zaczynając od tych najmłodszych po starszych gości byli ZACHWYCENI charyzmą prowadzącego,orginalnymi pomysłami, muzyką. My jako organizatorzy wesela jesteśmy przekonani, że dzięki Wam to wesele było najlepszym weselem na jakim byliśmy i tak świetnie się bawiliśmy. Wiele serdecznych słów otrzymaliśmy od naszych gości weselnych na temat Pana Dawida, mówiąc że szybko tak świetnego wesela nie da się zapomnieć.

 • Panie Arku wraz z niezastąpioną Dj-ką Jolą.
  Dziękujemy za fantastyczne wesele.
  Minęło już kilka miesięcy a z mężem dostajemy co raz podziękowania za zaproszenie na wesele, ponieważ było genialne, a jak wiadomo genialne wesele wymaga genialnego wodzireja.
  Polecam wszystkim Pana Arka, człowiek o niekończącej się energii 🙂

 • Bardzo serdecznie dziękujemy Joli i Arkowi za przecudowne poprowadzenie naszego wesela. Od początku do końca nasza współpraca układała się wyśmienicie. Podczas wesela my i nasi goście czuliśmy się niezwykle swobodnie, a śmiechom, tańcom nie było końca. Z pełnym przekonaniem polecamy Was wszystkim. Już w czasie wesela nasi znajomi dopytywali o kontakt do Was. Miejmy nadzieję do zobaczenia na kolejnym weselu 🙂
  Nina i Robert

 • Dawidzie i Dominiku,

  jeszcze raz serdeczie dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego (22.08.2015 r.).
  Było wszystko na czym nam najbardziej zależało, świetna zabawa, dobra muzyka, poczucie humoru i klasa.
  Oprawa muzyczna i prowadzenie imprezy, zrobiło wielke wrażenie na naszych Gościach, nawet tych początkowo sceptycznie nastawionych do „wesela bez zespołu” :).

  Z czystym sercem wszytskim polecamy.
  Agata i Michał.

 • Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela (08,08.2015) Pani Joli i Panu Arkowi. Wszyscy byli zachwyceni a przede wszystkim dzieci, których było całe „przedszkole” 😉
  Pozdrawiamy
  Ania i Piotr

 • Bardzo dziękujemy za prowadzenie naszego wesela! Z pomysłem, miło, kulturalnie, wszyscy byli zachwyceni! Wspaniali Prowadzący zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie! Muzyka, zabawy integracyjne i oczepinowe. Goście nam nadal powtarzają, że to najlepsze wesele i świetny Wodzirej i DJ. Rodzice dotychczas sceptyczni co do DJ’a na weselu (twierdząc, że zespół to podstawa) zmienili całkowicie zdanie. Jeszcze raz dziękujemy!!! 3.10.2015!

 • Witamy, bardzo serdecznie chcemy podziękować Joli i Arkowi za niezwykłą oprawę naszego przyjęcia weselnego. Zarówno my jak i goście byliśmy i jesteśmy zachwyceni! Goście wciąż wspominają z zachwytem, dopytując się gdzie znaleźliśmy taki wspaniały duet. Choć większość z nich początkowo sceptycznie nastawiona do pomysłu „wesela z dj’ em” przyznało, że był to doskonały wybór. Wodzirej Arek od początku do końca pełen profesjonalizm, poczucie humoru i takt, dzięki którym radził sobie doskonale nawet z najbardziej szalonymi gośćmi 🙂
  Jeszcze raz serdeczne dzięki! Zdecydowanie będziemy Was polecać innym. Do zobaczenia na jakimś weselu.
  Pozdrawiamy Iwona i Krzysztof wesele 29.08.2015 r

 • Witamy, bardzo serdecznie chcemy WAM podziękować za całą oprawę naszego przyjęcia weselnego. Arek od początku do końca pełen profesjonalizm, potrafiłeś zaskoczyć wszystkich łącznie z nami ale efekt był piorunujący (Arku mówię o polonezie i pierwszym tańcu). Przez cały czas na parkiecie brak wolnych miejsc , wszyscy goście zachwyceni. Zawsze będziemy Was polecać
  i wspominać z uśmiechem od ucha do ucha.
  Jeszcze raz serdeczne dzięki i do zobaczenia na jakimś weselu. Pozdrawiamy Ola i Marek wesele 25.04.2015 r.

 • Bardzo dziękujemy za wspaniałe wesele, które pozostanie na pewno bardzo długo w pamięci naszej i naszych gości.
  Impreza weselna na poziomie i z klasą, przy tym rewelacyjna atmosfera i zabawa. Serdecznie polecamy Pana Dawida:)
  Wszyscy byli bardzo zadowoleni.
  Pozdrawiamy:) (Kamil i Weronika 29.08.15)

 • Dziękujemy Joli i Arkowi za cudowne poprowadzenie zabawy na naszym sierpniowym weselu. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni. Pełen profesjonalizm! Animacje dla dzieci, góralskie tańce, oczepiny z klasą, a także niezapomniany taniec ze świecami- to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotował dla nas Arek. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zabawę do białego rana! Polecamy z całego serca i pozdrawiamy!

 • Dziękujemy za poprowadzenie zabawy na naszym weselu 27 czerwca. Goście byli zadowoleni. Fajnie prowadzone tańce grupowe i dobrze dobrana muzyka pozwoliły nam się wytańczyć, a dobra komunikacja i zorganizowanie Arka dawały poczucie komfortu.

 • Chcemy serdecznie podziękować za poprowadzenie z klasą i dobrym poczuciem humoru naszego sierpniowego wesela 🙂 Goście byli zachwyceni !! Świetnie dobrana muzyka i dużo atrakcji które pozostaną w pamięciach naszych i gości. Polecamy w 100 %- tach !!! Pozdrawiamy Monika i Dawid

 • INTEGRACJA- zastanawialiśmy się jak 150 osób z różnych naszych środowisk połączyć na weselu. Godzinami siedzieliśmy godzinami przeglądając strony intrenetowe z ofertami wodzireji. Na Projekt Wodzirej zdecydowaliśmy się w ciągu pierwszych 30 s rozmowy telefonicznej. I to zagrało. Goście naprawdę się zintegrowali. Muzyka, zabawy bardzo się wszytkim podobały. Dla nas jednak najcenniejsza była atmosfera że goście chcieli się razem naprawdę bawić i po prostu dobrze się tam czuli. Pozdrawiamy bardzo serdecznie. Polecamy wszystkim.

 • Trudno dobrać słowa żeby podziękować ekipie „Projekt Wodzirej” za prowadzenie naszego wesela. Oczywiście przed weselem było wielu sceptyków pomysłu z weselem bez „zespołu”. Ale to co pokazali Panowie przeszło najśmielsze oczekiwania. Klasa prowadzenia imprezy w każdym calu, poczynając od spotkań przygotowawczych, aż po ostatnią piosenkę na weselu. Pełen profesjonalizm w stroju, poczuciu humoru i zabawianiu gości. Ten dzień był spełnieniem naszych najskrytszych marzeń, a „Projekt Wodzirej” w dużym stopniu przyczynił się do ich spełnienia. Goście na max’a zadowoleni, każdy znalazł coś w swoim guście muzycznym, a zabawy sprawiły dużo radości zarówno uczestnikom, jak i obserwatorom.
  Bardzo Wam dziękujemy Panowie 🙂
  Polecamy Was wszystkim
  Dorota i Przemek 11.07.2015

 • Panowie Dawidzie i Dominiku!
  Dziękujemy Wam serdecznie za zorganizowanie i przeprowadzenie świetnego, oryginalnego a przede wszystkim naszego 😉 wesela. Dziękujemy za bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy, za świetne pomysły, ale i poszanowanie naszego zdania, za elastyczność w trakcie wesela, interesujące i szalone (ale zawsze na poziomie) zabawy, świetną muzykę itp. itd…Tak jak wiele osób tu już pisało, także i my możemy to potwierdzić – po weselu wielu gości przyznaje, że to najlepsze wesele na jakim byli.Trzeba przyznać, że elektrownia dostarczyła również i Wam mocnych wrażeń :), tym bardziej jesteśmy wdzięczni Tobie Dawidzie, że w trudnych chwilach starałeś się podtrzymać w gościach weselnych chęć zabawy i zachowywałeś optymizm.

  Jeszcze raz dziękujemy i oczywiście będziemy polecać Wasze usługi wszem i wobec 🙂

 • Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego majowego wesela. Dawid był otwarty na nasze liczne pomysły, Dj uwzględnił nasze wszechstronne propozycje muzyczne a stworzona atmosfera sprawiła, że ten dzień był taki jaki sobie wymarzyliśmy. Polecamy!

 • Dziękujemy serdecznie Joli i Arkowi za wspaniałe poprowadzenie wesela. Podziwiamy poczucie humoru i takt wodzireja, dzięki którym radził sobie doskonale nawet z najbardziej szalonymi gośćmi 😉 Wielu gości stwierdziło, że to było najlepsze wesele, na jakim byli. Pozdrawiamy i na pewno będziemy Was polecać innym 🙂
  Magda i Michał (6.04.2015)

 • Wyobraźcie sobie takie połączenie: podlasie i wesele bezalkoholowe… a było bombowo! Zabawa trwała i trwała, a goście prawie nie schodzili z parkietu! My nie musieliśmy się o nic martwić, bo Projekt Wodzirej czuwał 😉
  Polecamy!

 • Drogi Dawidzie i Dominiku ! Chcielibyśmy Wam z Całego serca podziękować za ten Nasz „wyjątkowy” dzień który odbył się 30.08.2014 w Krotoszynie! Od wesela już trochę minęło a Was jeszcze wspominają ! Wspaniała atmosfera i niesamowity klimat całej uroczystości zawdzięczamy właśnie Wam ! Bylismy na paru weselach ale to niebywałe że na Swoim bawiliśmy się najlepiej!! 🙂 Zreszta piękne jest słyszeć od gości ze najlepsze wesele na jakim byli ! Jesteście świetni , pomysłowi i z wielką klasą poprowadziliście całą uroczystość! Jednym zdaniem -> właściwi Ludzie na właściwym miejscu ! Brawo Panowie ! Mamy nadzieje ze jeszcze się kiedyś z Wami na jakieś uroczystości spotkamy !! Pozdrawiamy Serdecznie !!!

 • PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE i KREATYWNOŚĆ – te trzy słowa idealnie Was opisują.
  Jolu i Arku, dziękujemy za oprawę muzyczna tego wyjątkowego dla nas dnia. Zaprzyjaźnianie się z parkietem było dla naszych gości niebywale przyjemne. Korowód weselny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, a widok naszej hmm… ,,starszej młodzieży’’ w tańcach układowych był genialny.
  Wiwat „Projekt Wodzirej”
  22.11.2014

 • Pięknie poprowadzone wesele. Pełen profesjonalizm zaczynając od takich pierwszych rozmów przy podpisywaniu umowy,poprzez kolejne już bliżej wesela no i kończąc na samej zabawie. Miło, sympatycznie. Polonez powalił wszystkich na kolana:120 osób na weselu i 115 na parkiecie w jednym czasie:rewelacja! Muzyka dostosowana do wszystkich gości. Polecamy Projekt Wodzirej Pana Dawida i Dominika z czystym sumieniem.!

 • Dziękujemy bardzo za poprowadzenie szampańskiej zabawy na naszym weselu, dnia 15 listopada 2014 roku. Goście ze wszystkich zakątków Polski, a także z zagranicy, byli i są zachwyceni. Wspaniałe wrażenie zrobił polonez i góralskie szaleństwa. Bardzo dobrze potrafią Panowie wyczuć moment, w którym trzeba gości weselnych „podnieść“ i odpowiednio nakłonić do zabawy – oczywiście takiej na wysokim poziomie. Muzyka podobała się wszystkim, przez co na parkiecie nie było pusto. Najlepszą rekomendacją może być to, iż wszyscy swe weselne wspomnienia zaczynają od wychwalania Panów. Pozdrawiamy gorąco, reklamujemy wśród innych.

 • Panie Dawidzie, Panie Dominiku!
  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę naszego przyjęcia weselnego w dn. 20 września 2014r. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się aby to właśnie Projekt Wodzirej poprowadził nasze wesele. Dzięki Wam pozostanie niezapomniane zarówno dla nas, jak i naszych bliskich. Świetnie dobrana muzyka, fantastyczne zabawy, idealnie wkomponowane w przyjęcie oraz pełen profesjonalizm utwierdzają nas w przekonaniu odpowiedniego wyboru. Ze strony naszych gości spotkaliśmy się z samymi pozytywnymi opiniami, niektóre zabawy do dziś wspominane są przez członków naszej rodziny. Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować, pogratulować osobom na właściwym miejscu, posiadającym ogromny wachlarz możliwości oraz polecić obecnym narzeczonym a przyszłym nowożeńcom.
  Ewelina i Marcin

 • Projekt Wodzirej – jesteście fenomenalni! Wszyscy bawili się wyśmienicie, dziękujemy, że podczas Naszego Najpiękniejszego Dnia uświetniliście nasze wesele cudowną muzyką, niezwykła atmosferą i SUPER zabawami! Wszystko jest pisane wykrzyknikami, ponieważ zasługujecie na Wiwat! Ciągle słyszymy od Gości, że nasze wesele było królewskie i że na takim jeszcze nie byli:) Dziękujemy ślicznie i dostajecie na 10 gwiazdek, zdecydowanie 11!
  Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy,
  Agata i Krzysio:)