Bale i imprezy

Od wielu lat mamy przyjemność prowadzić różne dobre wydarzenia kulturalne. Szczególnie adresowane do młodzieży. Mają one różny charakter: eleganckie bale, dyskoteki, a także spotkania, które ubogacamy wspólnymi animacjami tanecznymi.

Jednym z takich wydarzeń jest Charytatywny Bal Młodych organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Lublinie. Jest to największa impreza karnawałowa w Polsce dla młodych ludzi. Spotkaniu przyświeca dobry cel, na który przekazywany jest dochód. Co roku jest to bardzo dobra impreza, na której ponad 1000 uczestników bawi się bez żadnych używek. Bardzo się cieszymy, że możemy współtworzyć te wydarzenia.

Ponadto współpracowaliśmy m.in. z Caritas Lublin (Bal Wolontariusza), z Fundacją KrEadukacja (Światowy Dzień Życzliwości), podczas Sercańskich Dni Młodych i wiele innych.

Największym wydarzeniem, w którym braliśmy udział były obchody Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, na Arenie Lublin. Było to spotkanie dla 14 tys. osób, po którym większość jechała na główne uroczystości w Krakowie. Naszym zadaniem było zintegrowanie pielgrzymów z całego świata i mieszkańców Lubelszczyzny. Na tę okazję wyszkoliliśmy grupę 30 animatorek tanecznych. Razem prowadziliśmy animacje taneczne, które wypełniały program artystyczny Areny Młodych. To wspaniałe doświadczenie, dzięki któremu nie boimy się już żadnego wyzwania.

Prowadziliśmy:


XXII Charytatywny Bal Młodych 2019


XXII Charytatywny Bal Młodych 2017


XXII Charytatywny Bal Młodych 2016


XXI Charytatywny Bal Młodych 2015


XX Charytatywny Bal Młodych 2014


Bal Caritasu - I Bal Wolontariusza NOCNA MASKARADA 2014

Bal nie byle jaki – Bal Wolontariusza, czyli małe podsumowanie tego co za nami i przed nami