Rekomendacje

Leave a Reply

89 Rekomendacji

 • Dawidzie i Dominiku,

  jeszcze raz serdeczie dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego (22.08.2015 r.).
  Było wszystko na czym nam najbardziej zależało, świetna zabawa, dobra muzyka, poczucie humoru i klasa.
  Oprawa muzyczna i prowadzenie imprezy, zrobiło wielke wrażenie na naszych Gościach, nawet tych początkowo sceptycznie nastawionych do „wesela bez zespołu” :).

  Z czystym sercem wszytskim polecamy.
  Agata i Michał.

 • Bardzo dziękujemy za prowadzenie naszego wesela! Z pomysłem, miło, kulturalnie, wszyscy byli zachwyceni! Wspaniali Prowadzący zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie! Muzyka, zabawy integracyjne i oczepinowe. Goście nam nadal powtarzają, że to najlepsze wesele i świetny Wodzirej i DJ. Rodzice dotychczas sceptyczni co do DJ’a na weselu (twierdząc, że zespół to podstawa) zmienili całkowicie zdanie. Jeszcze raz dziękujemy!!! 3.10.2015!

 • Bardzo dziękujemy za wspaniałe wesele, które pozostanie na pewno bardzo długo w pamięci naszej i naszych gości.
  Impreza weselna na poziomie i z klasą, przy tym rewelacyjna atmosfera i zabawa. Serdecznie polecamy Pana Dawida:)
  Wszyscy byli bardzo zadowoleni.
  Pozdrawiamy:) (Kamil i Weronika 29.08.15)

 • Chcemy serdecznie podziękować za poprowadzenie z klasą i dobrym poczuciem humoru naszego sierpniowego wesela ? Goście byli zachwyceni !! Świetnie dobrana muzyka i dużo atrakcji które pozostaną w pamięciach naszych i gości. Polecamy w 100 %- tach !!! Pozdrawiamy Monika i Dawid

 • INTEGRACJA- zastanawialiśmy się jak 150 osób z różnych naszych środowisk połączyć na weselu. Godzinami siedzieliśmy godzinami przeglądając strony intrenetowe z ofertami wodzireji. Na Projekt Wodzirej zdecydowaliśmy się w ciągu pierwszych 30 s rozmowy telefonicznej. I to zagrało. Goście naprawdę się zintegrowali. Muzyka, zabawy bardzo się wszytkim podobały. Dla nas jednak najcenniejsza była atmosfera że goście chcieli się razem naprawdę bawić i po prostu dobrze się tam czuli. Pozdrawiamy bardzo serdecznie. Polecamy wszystkim.

 • Trudno dobrać słowa żeby podziękować ekipie „Projekt Wodzirej” za prowadzenie naszego wesela. Oczywiście przed weselem było wielu sceptyków pomysłu z weselem bez „zespołu”. Ale to co pokazali Panowie przeszło najśmielsze oczekiwania. Klasa prowadzenia imprezy w każdym calu, poczynając od spotkań przygotowawczych, aż po ostatnią piosenkę na weselu. Pełen profesjonalizm w stroju, poczuciu humoru i zabawianiu gości. Ten dzień był spełnieniem naszych najskrytszych marzeń, a „Projekt Wodzirej” w dużym stopniu przyczynił się do ich spełnienia. Goście na max’a zadowoleni, każdy znalazł coś w swoim guście muzycznym, a zabawy sprawiły dużo radości zarówno uczestnikom, jak i obserwatorom.
  Bardzo Wam dziękujemy Panowie ?
  Polecamy Was wszystkim
  Dorota i Przemek 11.07.2015

 • Panowie Dawidzie i Dominiku!
  Dziękujemy Wam serdecznie za zorganizowanie i przeprowadzenie świetnego, oryginalnego a przede wszystkim naszego ? wesela. Dziękujemy za bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy, za świetne pomysły, ale i poszanowanie naszego zdania, za elastyczność w trakcie wesela, interesujące i szalone (ale zawsze na poziomie) zabawy, świetną muzykę itp. itd…Tak jak wiele osób tu już pisało, także i my możemy to potwierdzić – po weselu wielu gości przyznaje, że to najlepsze wesele na jakim byli.Trzeba przyznać, że elektrownia dostarczyła również i Wam mocnych wrażeń :), tym bardziej jesteśmy wdzięczni Tobie Dawidzie, że w trudnych chwilach starałeś się podtrzymać w gościach weselnych chęć zabawy i zachowywałeś optymizm.

  Jeszcze raz dziękujemy i oczywiście będziemy polecać Wasze usługi wszem i wobec ?

 • Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego majowego wesela. Dawid był otwarty na nasze liczne pomysły, Dj uwzględnił nasze wszechstronne propozycje muzyczne a stworzona atmosfera sprawiła, że ten dzień był taki jaki sobie wymarzyliśmy. Polecamy!

 • Wyobraźcie sobie takie połączenie: podlasie i wesele bezalkoholowe… a było bombowo! Zabawa trwała i trwała, a goście prawie nie schodzili z parkietu! My nie musieliśmy się o nic martwić, bo Projekt Wodzirej czuwał ?
  Polecamy!

 • Drogi Dawidzie i Dominiku ! Chcielibyśmy Wam z Całego serca podziękować za ten Nasz „wyjątkowy” dzień który odbył się 30.08.2014 w Krotoszynie! Od wesela już trochę minęło a Was jeszcze wspominają ! Wspaniała atmosfera i niesamowity klimat całej uroczystości zawdzięczamy właśnie Wam ! Bylismy na paru weselach ale to niebywałe że na Swoim bawiliśmy się najlepiej!! ? Zreszta piękne jest słyszeć od gości ze najlepsze wesele na jakim byli ! Jesteście świetni , pomysłowi i z wielką klasą poprowadziliście całą uroczystość! Jednym zdaniem -> właściwi Ludzie na właściwym miejscu ! Brawo Panowie ! Mamy nadzieje ze jeszcze się kiedyś z Wami na jakieś uroczystości spotkamy !! Pozdrawiamy Serdecznie !!!

 • Pięknie poprowadzone wesele. Pełen profesjonalizm zaczynając od takich pierwszych rozmów przy podpisywaniu umowy,poprzez kolejne już bliżej wesela no i kończąc na samej zabawie. Miło, sympatycznie. Polonez powalił wszystkich na kolana:120 osób na weselu i 115 na parkiecie w jednym czasie:rewelacja! Muzyka dostosowana do wszystkich gości. Polecamy Projekt Wodzirej Pana Dawida i Dominika z czystym sumieniem.!

 • Dziękujemy bardzo za poprowadzenie szampańskiej zabawy na naszym weselu, dnia 15 listopada 2014 roku. Goście ze wszystkich zakątków Polski, a także z zagranicy, byli i są zachwyceni. Wspaniałe wrażenie zrobił polonez i góralskie szaleństwa. Bardzo dobrze potrafią Panowie wyczuć moment, w którym trzeba gości weselnych „podnieść“ i odpowiednio nakłonić do zabawy – oczywiście takiej na wysokim poziomie. Muzyka podobała się wszystkim, przez co na parkiecie nie było pusto. Najlepszą rekomendacją może być to, iż wszyscy swe weselne wspomnienia zaczynają od wychwalania Panów. Pozdrawiamy gorąco, reklamujemy wśród innych.

 • Panie Dawidzie, Panie Dominiku!
  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę naszego przyjęcia weselnego w dn. 20 września 2014r. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się aby to właśnie Projekt Wodzirej poprowadził nasze wesele. Dzięki Wam pozostanie niezapomniane zarówno dla nas, jak i naszych bliskich. Świetnie dobrana muzyka, fantastyczne zabawy, idealnie wkomponowane w przyjęcie oraz pełen profesjonalizm utwierdzają nas w przekonaniu odpowiedniego wyboru. Ze strony naszych gości spotkaliśmy się z samymi pozytywnymi opiniami, niektóre zabawy do dziś wspominane są przez członków naszej rodziny. Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować, pogratulować osobom na właściwym miejscu, posiadającym ogromny wachlarz możliwości oraz polecić obecnym narzeczonym a przyszłym nowożeńcom.
  Ewelina i Marcin

 • Projekt Wodzirej – jesteście fenomenalni! Wszyscy bawili się wyśmienicie, dziękujemy, że podczas Naszego Najpiękniejszego Dnia uświetniliście nasze wesele cudowną muzyką, niezwykła atmosferą i SUPER zabawami! Wszystko jest pisane wykrzyknikami, ponieważ zasługujecie na Wiwat! Ciągle słyszymy od Gości, że nasze wesele było królewskie i że na takim jeszcze nie byli:) Dziękujemy ślicznie i dostajecie na 10 gwiazdek, zdecydowanie 11!
  Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy,
  Agata i Krzysio:)

 • Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za NIEZWYKŁĄ oprawę naszego wesela. Wszyscy zaproszeni goście podkreślali że bawili się wyśmienicie i na tak ciekawym weselu jeszcze nie byli. Chciałbym zaznaczyć że miałem okazje najpierw poznać ekipę „projekt Wodzirej” niejako „od kuchni” – gdyż jako fotograf obsługiwałem z Nimi pewne wesele. Zainteresowany profesjonalizmem i wysoką kulturą zdecydowałem się również zaprosić ich później do poprowadzenia mojej własnej zabawy weselnej – i nie żałuję ? Serdecznie polecamy wszystkim znajomym i nieznajomym ?

 • Gdy zaczęliśmy planować nasze wesele, jedno było pewne – nie chcemy pseudo kapeli, która potrafi stłumić zapał nawet najbardziej imprezowego towarzystwa. Słyszeliśmy wiele niepochlebnych komentarzy dotyczących naszej decyzji. Szukaliśmy długo odpowiedniego DJ’a. Aż do momentu, gdy trafiliśmy na targi ślubne „Ona i On” w Lublinie. Dżentelmen we fraku ujął nas bardzo wysoką kulturą osobistą i łatwością w dopinaniu wszelkich szczegółów dotyczących współpracy. Wiedzieliśmy, że wesele oddamy w dobre ręce. Efekt był taki, że Goście od pierwszych chwil wesela wiedzieli, że nie są zdani sami na siebie. Dawid zajął się nimi nadzwyczaj dobrze. Wszelkie wątpliwości dotyczące naszego wyboru zostały rozwiane i każdy szalał na parkiecie. Chusta Klanzy podbiła serca wszystkich dzieciaków a zabawa „Baba z lewej” miała takie powodzenie, że każdy z Gości chciał ją powtarzać co godzinę. Różnorodność muzyczna była zadziwiająca – od Fasolek po Offspring. Każdy wspomina nasze wesele z duzym uśmiechem na twarzy a my mamy nadzieję, że będzie nam dane pobawić się jeszcze raz tak dobrze na jakimś weselu.
  Gorąco polecamy Projekt Wodzirej.

 • Dziękujemy bardzo Dawidowi i Dominikowi za wspaniałą oprawę naszego wesela. Goście byli zachwyceni, zarówno dorośli jak i dzieci. Muzyka puszczana przez DJ dostosowana była w 100% do wieku gości i pory „dnia”. Oryginalne pomysły takie jak zabawa z chustą, polonez, przyrzeczenie gości, różne tańce w trakcie wesela lub też nietypowe rzucanie welonu i muszki zaskoczyły pozytywnie nie tylko gości, ale również i nas. Czuliśmy się naprawdę wyjątkowo w tym dniu i w dużej mierze była to zasługa PROJEKTU WODZIREJ. Kilka osób podeszło do mnie i powiedziało że „chodziliśmy już po wielu weselach, ale to było naprawdę wyjątkowe”. Polecam bardzo serdecznie ten duet, ponieważ są to osoby otwarte na współpracę, profesjonalne w tej dziedzinie, pełne pomysłów i chęci rozwoju i w 100% można im „powierzyć swoje wesele”.

 • Bardzo dziękujemy !!! Jesteśmy zachwyceni poprowadzeniem naszego wesela, było świetnie ! ? Goście całą imprezę chwalili „zaje..stego wodzireja” ? Właściwi ludzie na właściwym miejscu jednym słowem, bardzoooo dziękujemy !! ?

 • Ogromne podziękowania / mahoosive thanks dla Dawida i Arka za niesamowitą oprawę naszego polsko-angielskiego wesela. Od pierwszego spotkania z Dawidem w celu omówienia klimatu naszej imprezy wiedzieliśmy ze to partner dla nas – profesjonalny, o bardzo dużej inteligencji emocjonalnej i super poczuciu humoru, w lot zrozumiał jaką chcieliśmy osiągnąć atmosferę i idealnie pomógł nam ją stworzyć. Z olbrzymią klasą i entuzjazmem, Dawid i Arek nie tylko przedstawili naszym angielskim gościom najlepsze polskie tradycje weselne (rozpoczęcie zabawy od poloneza to absolutny hit!), ale tak sprytnie dopasowali gry i instrukcje dla dwujęzycznej grupy gości, że wszystkich wciągnęli w zabawę i po weselu wielu obcokrajowców powiedziało nam że szkoda że w Anglii nie ma takich wodzirejów! Nasi polscy goście również twierdzą że to najlepsze wesele na jakim byli, a wielu z nich ma dość duże doświadczenie w tej dziedzinie :). Od wieczora do 6 rano Dawid i Arek byli niewyczerpanym źródłem atrakcji i zabaw, dostosowując muzykę i animacje do atmosfery na parkiecie. Jesteśmy pod ich wielkim wrażeniem, zawsze z ręką na sercu polecamy ich wszystkim parom, i właśnie dlatego nie możemy się doczekać żeby już niedługo znowu się pod ich ton wytańcować i wyszaleć na weselu naszych przyjaciół! Pozdrawiamy serdecznie i dziekujemy raz jeszcze! Magda i Phil

 • Dawidzie i Dominiku!
  Z całego serca dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela 27.09.2014 w Parczewie! . Prowadzący elastycznie dobierali muzykę i efektywnie/efektownie wyciągali na parkiet. Zabawy których większość nie widziała i oryginalny repertuar sprawiły, że dla wielu gości było to najlepsze wesele na jakim byli i nowe doświadczenie. Mamy kolegę który NIGDY nie tańczy i był w ciężkim szoku, że przetańczył masę czasu. Następnego dnia dawaliśmy każdemu flaszkę w prezencie, bo zostało wódki bardzo dużo.. nie dlatego, że niedobra czy za dużo kupione… ludzie po prostu nie mieli czasu pić! ? Słuchając komentarzy poweselnych i rozmów gości, śmiem twierdzić, że jeszcze się na pewno zobaczymy!

  Gorąco pozdrawiamy

  Justyna i Mateusz

 • Dawidzie i Dominiku,
  dziękujemy za świetny dobór muzyki, nietuzinkowe zabawy, pomysły, które bawiły i wzruszały… Do dziś słyszymy, że było to najlepiej zorganizowane wesele, z dobrym smakiem i co dla Nas najważniejsze – dopasowane do tego kim jesteśmy! Mogliśmy być po prostu sobą, a o resztę zadbali Profesjonaliści.
  Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz „zatańczymy” Was w akcji!
  Magda i Mikołaj

  Ps. Wujek do dziś wspomina „Baba z lewej, baba z prawej…” a miny gości przy pokazie slajdów, które zobaczyliśmy dopiero na zdjęciach – bezcenne. ?

 • Projekt Wodzirej to ludzie z pasją, którzy kochają to co robią, to fantastyczna, niezapomniana zabawa do białego rana ? Rewelacyjne wyczucie gości, dostosowanie zabaw i oprawy muzycznej do ich potrzeb. Po rzeczowych rozmowach z Panem Dawidem szybko zdecydowaliśmy się na współpracę, co okazało się być strzałem w 10!!!!!! Z czystym sumieniem polecamy, każdemu kto ma wątpliwość komu powierzyć poprowadzenie najważniejszego wieczoru w życiu. Wszyscy goście są bardzo zadowoleni: i mali i duzi. A Państwo Młodzi zdecydowanie więcej niż zadowoleni ? Dziękujemy Dawidowi i Dominikowi za wspaniałą oprawę naszej uroczystości weselnej!!!!!
  Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.
  Ania i Wiesiek (14.08.2014 r.)

 • Projekt Wodzirej- projekt, który z pewnością spełni wasze oczekiwania!
  Serdecznie dziękujemy za niebanalną oprawę naszego przyjęcia ślubnego. Szczerze możemy powiedzieć, że to właśnie dzięki Wam zabawa była przednia, a goście „znad Tamizy” jednogłośnie stwierdzili,że polskie wesele jest the best!

 • Wielkie dzięki Arkowi i Jarkowi ? ? ? za poprowadzenie świetnej zabawy na moich prymicjach
  8 czerwca 2014 r. ? Dzięki za dobrą muzykę i miłą atmosferę ? Co tu dużo pisać, po prostu jesteście niesamowici ? ? ?

  Niech żyje PROJEKT WODZIREJ!!!
  HIP HIP HUURRA!!!
  HIP HIP HUURRA!!!
  HIP HIP HUURRA HURRA HUURRA!!!