Rekomendacje

Leave a Reply

89 Rekomendacji

 • Najszczersze podziękowania dla Dawida i Dominika za genialną oprawę naszego wesela (30.09.2017 r.)!
  Decyzja o zaproszeniu was do współpracy była naszą drugą najtrafniejszą po decyzji o małżeństwie 😀
  Goście do dziś nie mogą wyjść ze zdumienia jak fantastycznie można bawić się na weselu bez disco polo z wielkim akcentem dobrego staropolskiego wesela. Wasza obecność i podejście do nas, jako dość nieszablonowej pary, pozwoliło na zrealizowanie wesela naszych marzeń. Powiedzieć, że było cudownie, fantastycznie to naprawdę zbyt mało…
  Serdecznie dziękujemy!
  Polecamy również wszystkim, którzy pragną wyjątkowej uroczystości, która głęboko zapadnie w pamięć, podniesie kulturę zabawy i nada pozytywny wydźwięk wśród gości na wiele lat.

 • Serdecznie dziękujemy Dawidowi i Dominikowi za wspaniałe poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego, które odbyło się 20 maja 2017 roku. Panowie reprezentują sobą wysoki poziom kultury osobistej i mają doskonały kontakt z gośćmi. Na początku obawialiśmy się, że wybór Wodzireja i DJ’a zamiast klasycznego zespołu weselnego może okazać się ryzykowny, jednak szybko nasze obawy zostały rozwiane. Już po pierwszym spotkaniu Dawid urzekł nas swoją otwartością i profesjonalizmem. Jesteśmy przekonani, że bez jego dobrych rad i sugestii nasza zabawa nie byłaby aż tak udana i do tej pory tak dobrze wspominana przez wszystkich naszych bliskich.
  Dzięki współpracy z nimi nasze wesele wyróżniało się zarówno doskonałą zabawą jak i poziomem kultury (Niebalnalnie i kulturalnie poprowadzone oczepiny to w dzisiejszych czasach rzadkość!). Warto też nadmienić, że oprawa muzyczna (która była wspólnie uzgadniana) była bardzo dobrze dobrana do określonych części imprezy.
  Wszystkim którzy planują swoje wesele i chcą żeby było ono fajne i z klasą polecamy z całego serca Projekt Wodzirej!

 • Wczoraj, 2 września 2017 roku, odbyło się nasze wesele. Prowadził je Dawid i Dominik. Powiedzieć, że było fantastycznie, to jakby nic nie powiedzieć. Powiedzieć, że była wspaniała zabawa, muzyka, atrakcje dla dzieci, że chłopaki doskonale nas rozumieli… to wciąż niewiele. To, że możemy im zaufać, wiedzieliśmy od pierwszego spotkania. Ale tak naprawdę urzekli nas drobiazgami: pytaniem czy bardzo zmarzliśmy przed kościołem, kiedy przyjechaliśmy na miejsce wesela, cierpliwością do kurpiowskich temperamentów gości, poczuciem smaku i wyczuciem chwili. W dużej mierze dzięki Dawidowi i Dominikowi ten wieczór wyglądał dokładnie tak jak chcieliśmy. A teraz najlepsze – wesele bez disco polo i bez wódki okazało się nie tylko możliwe, ale bardzo urokliwe:) Dziękujemy Dawidowi i Dominikowi. Mamy nadzieję jeszcze Was spotkać:)

 • Wodzirej Dawid i DJ Dominik wspaniale poprowadzili nasze wesele, pomimo trudnych warunków na sali. Panowie świetnie potrafią odnaleźć się w sytuacji i w razie potrzeby zadziałać spontanicznie. Żadna cześć wesela nie trwała ani za długo, ani za krótko.
  Projekt Wodzirej zadbał o wszystkich gości, ponieważ proponowali zabawy odpowiednie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
  Sposób w jaki zostało poprowadzone wesele był adekwatny do prezencji Panów -z klasą, elegancko i na wysokim poziomie kultury.
  Aż szkoda, że nie możemy mieć wesela jeszcze raz, abyśmy mogli ponownie poprosić Projekt Wodzirej o uświetnienie tej uroczystości

 • Jolu i Arku,

  bardzo, bardzo, BARDZO dziękujemy Wam za najwspanialsze wesele, na jakim przyszło nam się kiedykolwiek bawić. Jakie to szczęście, że było to akurat NASZE wesele <3

  Już po pierwszym spotkaniu z Tobą, Arku, wiedzieliśmy, że trafiliśmy idealnie, że nasze wizje wesela są dokładnie takie same i że w 100% zdajemy się na Was. Mieliśmy pewność, że możemy Wam zaufać w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe, że Wasze podejście można określić jako „WYŻSZA KULTURA WESELA” (nie musicie dziękować za nowe hasło reklamowe :D) i że z Wami nasze wesele będzie weselem z klasą..
  Dzięki Wam zupełnie o nic nie musieliśmy się martwić – pilnowaliście wszystkiego i wszystkich – wydawania posiłków, scenariusza wesela, zabaw, przemówień no i nas :D. Dzięki temu cały nasz czas mogliśmy poświęcić naszym gościom, zabawie oraz sobie ?

  Weselem byli (i nadal są!) zachwyceni absolutnie wszyscy – od nas i naszych rodziców zaczynając, poprzez ciocie, wujków, babcie, znajomych a na obsłudze sali kończąc! Osoby, które były nastawione sceptycznie, i które zazwyczaj w ogóle nie wstają od stołu, tym razem przodowały na parkiecie (niektórych z nich widzieliśmy w takiej roli po raz pierwszy w życiu). Nie jesteśmy w stanie zliczyć ile razy słyszeliśmy słowa „to było najlepsze wesele, na jakim w życiu byłem”.

  A to wszystko dzięki Wam, za co z całego serca Wam DZIĘKUJEMY! <3

 • Z całego serca polecamy Arka i Jolę! Są nie tylko absolutnymi profesjonalistami w swoim fachu, ale także przesympatycznymi i serdecznymi ludźmi. W mgnieniu oka rozwiali obawy i opór osób nie przekonanych do zabawy weselnej prowadzonej przez zespół wodzirej/DJ. Wspaniale integrowali ludzi od samego początku imprezy oraz dobrze interpretowali aktualne nastroje na sali, przez co cały czas ktoś był na parkiecie. Bardzo dużo gości weselnych chwaliło Arka i Jolę. Dzięki nim nasze wesele było fantastyczne!
  Jeszcze raz dzięki! Wiwat Arek i Jola! Wiwaaaaaaaaaaaat!:D

 • Wspaniała organizacja wesela! Nie miałem żadnych zastrzeżeń, tylko jakoś czas za szybko nam zleciał! Było wspaniale, ogromne podziękowania i ukłony w Waszą stronę Róbcie to, co robicie, bo wychodzi Wam najlepiej!

 • Chcielibysmy bardzo bardzo bardzo podziekowac Wodzirejowi Dawidowi za rewelacyjne poprowadzenie naszego wesela pod Warszawa 14 stycznia 2017 – jak rowniez Dominikowi za swietna muzyke. Zdecydowanie mozemy powiedziec, ze na swoim weselu bawilismy sie najlepiej w zyciu i wszystko wyszlo tak jak bysmy tego chcieli. Uslyszelismy niezliczona ilosc komplementow od gosci polskich i zagranicznych, wszystkim bardzo podobalo sie jak przez poloneza i korowod przygotowaliscie parkiet na pierwszy taniec, jak wciagaliscie ludzi do zabawy swietna muzyka i animacjami – po polsku i angielsku. Zagraniczni goscie juz planuja jak ozywic wesela w swoich krajach pomyslami podpatrzonymi u nas

 • Wielkie podziękowanie i wielkie ukłony dla Dawida i Dominika za poprowadzenie naszego wesela dn 06.08.2016. Nasz ślub i wesele było zorganizowane trochę na wariackich papierach, ponieważ na co dzień pracujemy i mieszkamy w Anglii. Z Dawidem spotkaliśmy się tylko jeden raz parę miesięcy przed ślubem, później był już tylko kontakt mailowy (swoją drogą bardzo dobry, szybkie odpowiedzi ze strony Pana Dawida). Już na spotkaniu zaznaczyłam, że pochodzę z rodziny gdzie zespół na weselach był od zawsze, i nawet sama nie uczestniczyłam nigdy w weselu gdzie był wodzirej i DJ. (Część mojej rodziny długo komentowało przed ślubem, że jak to nie będzie zespołu :D).. Wielkie wyzwanie dla Wodzireja, kiedy znaczna część osób jest z góry nastawiona na nie. Jednak Projekt Wodzirej już na początku zaskoczył gości, oficjalnym powitaniem gości, młodych, później polonez (tak piękny nasz polski taniec). Później już było tylko lepiej. Muzyka była przeróżna, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, było i disco polo, i stare polskie piosenki, i zagraniczne, i zabawy dla dzieci, i przyśpiewki przy stołach, i oczepiny zabawne a jednak z klasą. Nawet najbardziej oporni bawili się świetnie. Zawsze gdy oglądam film z wesela jestem zachwycona, i pewna że nic bym nie zmieniła. Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym duetem to polecam z czystym sumieniem :). I mam ogromną nadzieję, że będzie mi jeszcze dane bawić się z Wami na czyimś weselu. Pozdrawiam was gorąco wraz z mężem.

 • Jola i Arek. Arek i Jola. NIEZASTĄPIONY duet na wesela. baliśmy się bardzo, gdyż duża część rodziny deklarowała siee jako nie tańcząca. wesele zweryfikowało ich podejście. parkiet nawet przez moment nie był pusty. zagrali nam tak jak tylko chcieliśmy, a wodzirej rozkręcił każdy moment, działając nie tylko wg planu, ale również spontanicznie ?

  polecamy wszystkim!

 • Jolu i Arku,

  bardzo dziękujemy za radosne poprowadzenie naszego wesela. Chcielibyśmy wyróżnić różnorodne zabawy dla dzieci, przede wszystkim te, w których bawiły się one wraz z rodzicami.

  Czas upłynął nam bardzo szybko, więc doceniamy to, że pomogliście nam przeżyć to wszystko!

 • Razem z mężem dziękujemy BARDZO Dawidowi i Dominikowi za poprowadzenie naszego wesela w dniu 08.10.2016r. Uważamy, że nikt nie zrobiłby tego tak dobrze, jak Oni! Początkowo nie byliśmy do końca przekonani czy wybór wodzireja i dja będzie dobrym pomysłem (spora część naszej rodziny ma tradycyjne podeście do wesel), ale już po pierwszych kilku minutach wiedzieliśmy, że to jest TO!
  Na spotkaniu organizacyjnym bardzo szybko złapaliśmy z Dawidem dobry kontakt. Wysłuchał nas i naszej wizji, podsunął cenne wskazówki i pomysły i ostatecznie wyszło nam z tego IDEALNE przyjęcie weselne!
  Wesele rozpoczęte polonezem to cudowny pomysł i kultywowanie pięknej tradycji.
  Klasa to kolejna sprawa o której nie można nie wspomnieć! Dawid prowadził przyjęcie w sposób kulturalny i bez niesmacznych zabaw i podtekstów, a zarazem w sposób luźny i wesoły. Ten duet to bardzo pozytywni i profesjonalni ludzie, którzy wykonują swoją pracę najlepiej jak potrafią. Będziemy ich bardzo miło wspominać i polecać innym. DZIĘKUJEMY ?

 • Jolu i Arku,
  Chcemy podziękować Wam za wspaniałe wesele. Zarówno my, jak i nasi goście świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy Tobie Jolu, za świetny dobór muzyki i doskonałe wyczucie muzycznych gustów naszych gości, które sprawiły, że parkiet wciąż był pełen ludzi. Dziękujemy Tobie Arku, za profesjonalizm, poczucie humoru, zaangażowanie, oraz klasę jaką wykazałeś, prowadząc naszą uroczystość. Wszystko było na najwyższym poziomie. Najlepsze wesele na jakim byliśmy- z takimi słowami żegnali się z nami nasi goście. To także nasze zdanie. Trzymajcie się ciepło! Ola i Marcin.

 • Bardzo dziękujemy Dominikiowi i Dawidowi za stworzenie wspaniałej otoczki naszego wielkiego dnia ? Goście komentowali pozytywnie zarówno pracę wodzireja, jak również dobór piosenek, które puszczał DJ. Zabawa była przednia, rodzina i znajomi się zintegrowali (mój ojciec chrzestny tańczacy oberka z moim kolegą z Senegalu – świetne!). Dziękujemy jeszcze raz!

 • Wiwat Arek i Jola!

  Kochani z całego serca dziękujemy, że byliście z nami w TEN dzień. Sprawiliście, że nie zapomnimy go ani my, ani nasi zachwyceni goście!
  Pełna kultura przeplatała się z niesamowitym poczuciem humoru, usmiechy nie schodziły z twarzy ani nam, ani gościom ani nawet WAM ? Będziemy hucznie polecać Was dalej znajomym, rodzinie i komu tylko się da, bo wybór kogokolwiek innego to pomyłka- jesteście NAJLEPSI!

 • Już po pierwszym spotkaniu z Arkiem wiedzieliśmy, że trafiliśmy z wyborem na nasze wesele idealnie ?
  Nie ma takich słów, które w pełni oddadzą nasz zachwyt nad tym jak wspaniała była zabawa prowadzona przez Arka i Jolę. Rewelacyjnie dobrana muzyka, goście z każdego przedziału wiekowego znaleźli coś dla siebie, pełne zaangażowanie w prowadzenie wesela z najwyższą klasą… ? Oczepiny inne niż wszystkie – oryginalne i „ze smakiem”.

  Od naszych gości usłyszeliśmy, że to było najlepsze wesele na jakim się bawili – wiemy, że to w ogromnej i przeważającej mierze zasługa uśmiechniętej pary z Projektu Wodzirej.
  Jolu, Arku chapeau bas! ?

  Dziękujemy!
  Asia i Patryk

 • Z całego serca dziękujemy Arkowi i Joli za poprowadzenie naszej imprezy weselnej 17 września 2016 r. w sali „Miód Lawenda” w Biardach. Wasze profesjonalne podejście przełamało zatwardziałe serca zwolenników kapel weselnych! Bawiliśmy się do białego rana, muzyka świetnie trafiała w nasze gusta, a oczepiny były poprowadzone z humorem i smakiem. Nasi goście (z rocznikiem 60.tym na czele) z ogromnym zaangażowaniem brali udział w zabawach i nikogo nie było za stołem, gdy tylko muzyka zaczynała grać. Otrzymaliśmy wiele zwrotnych pochwał i komplementów za tak dobrą imprezę weselną, a to wszystko Wasza zasługa! Rozdaliśmy wielu osobom wizytówki „Projektu Wodzirej”. Aż żal, że taką imprezę ma się raz w życiu! Mimo to, liczę że jeszcze nie raz się spotkamy:) Całujemy Was mocno i życzymy duuużo zdrówka i MIŁOŚCI <3

 • Bardzo dziękujemy Dawidowi i Dominikowi za stworzenie świetnej atmosfery na naszym weselu. Planując je bardzo chcieliśmy pogodzić bardziej tradycyjnych gości (przyzwyczajonych do zespołu) z tymi nowocześniejszymi. Projekt Wodzirej spisał się świetnie – Wodzirej profesjonalnie prowadził imprezę, a DJ puszczał też mniej popularne piosenki, o które prosiliśmy i których żaden zespół by nam nie zagrał. Większość naszych gości po raz pierwszy była na weselu z DJem i Wodzirejem i bardzo im się podobało. My sami również super się bawiliśmy.

  Chłopakom można w pełni zaufać – właściwie wszystkie zaproponowane elementy programu, co do których mieliśmy obawy (polonez, wiwaty, czy też przyrzeczenie gości), goście przyjęli z dużym entuzjazmem. Wszystkie zabawy zorganizowane były z klasą.

  Jesteśmy przekonani, że nie mogliśmy wybrać nikogo lepszego do prowadzenia naszego wesela. Dziękujemy raz jeszcze i wszystkim gorąco polecamy.

 • Organizując wesele, stanęliśmy przed koniecznością dokonania tysiąca wyborów. Ale jeden z nich był oczywisty – Projekt Wodzirej.
  Uczestnicząc kiedyś w weselu przyjaciół, prowadzonym przez Was, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że chcemy Was też u siebie (choć nie byliśmy wtedy jeszcze nawet zaręczeni). Udało się i jesteśmy bardzo zadowoleni! Cieszymy się, że był ktoś, kto cały czas czuwał nad tym, żeby goście dobrze się bawili. Fajne zabawy, doskonała muzyka i wielki entuzjazm. Podczas wesela czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach ? A mnie dodatkowo ujęło elastyczne podejście Arka, mimo wcześniejszych ustaleń potrafił dopasować zabawy tak, żeby wszystko wyszło jak najlepiej. Dziękujemy i pozdrawiamy! Życzymy dalszych sukcesów i świetnej zabawy!

 • Chciałem serdecznie podziękować za poprowadzenie naszego wesela w naszym imieniu, oraz w imieniu naszych gości, którzy nie raz wyrażali swój zachwyt oprawą muzyczną oraz sposobem prowadzenia imprezy. Z czystą przyjemnością jestem w stanie przekonać każdego że Projekt Wodzirej to ludzie, którzy zostali stworzeni to tego typu usługi. Nasza współpraca była przyjemna i łatwa. Są to ludzie otwarci na wszelkie propozycje, mający olbrzymie doświadczenie, masę pomysłów i właściwe podejście do ludzi. Nasze wesele nie należało do łatwych, ponieważ zażyczyliśmy sobie, aby zagrała na nim muzyka przygotowana przez nas i nie mówię tu o 10 piosenkach, lecz o całej liście. Oczywiście wymagała ona małych modyfikacji w trakcie wesela, co zostało zrobione z mistrzowskim wyczuciem i za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Jeżeli kiedykolwiek będziecie zastanawiali się nad wyborem wodzireja, to możecie przestać w tym momencie i zdecydować się na Projekt Wodzirej. Całe wesele było tak sprytnie i przemyślanie poprowadzone, aby żaden gość weselny nawet przez chwilę nie poczuł się opuszczony czy pominięty. Gry oczepinowe są wspaniałym elementem wesele, który nieraz sprawia problemy. Dzięki tym ludziom możecie przestać kłopotać się tą częścią wesela, ponieważ zostanie ona poprowadzona w bardzo kulturalny sposób, nie krzywdzący żadnego z uczestników i dający wiele frajdy. Projekt Wodzirej bez problemu sprawi, że cała uwaga skupi się na młodej parze co jest chyba jedną z najważniejszych rzeczy podczas wesela.

  DZIĘKUJEMY Jolu i Arku za wspaniałe wspomnienia, zadowolenie naszych gości oraz profesjonalizm.

 • Z całego serca DZIĘKUJEMY za poprowadzenie naszego wesela !!
  Arek i Jola, byliście fantastyczni !
  Doskonała zabawa, a wszystko z dużą dawką dobrego humoru, luzu, klasy, kultury oraz pełnego profesjonalizmu !
  Daliście nam cudowne wspomnienia i przyczyniliście się do spełnienia naszych marzeń ! ?
  P.S. To były też najpiękniejsze urodziny…
  Z Wami moglibyśmy to powtórzyć ?
  Pozdrawiamy, A. i K.

 • Bardzo dziękujemy za świetne poprowadzenie naszego wesela 16.07.2016 w Tomaszowie Lubelskim- Dawidowi i dj :-). Wszyscy goście byli zachwyceni ? Jeśli chodzi o muzykę to każdy znalazł coś dla siebie a zabawy rozruszały nawet najbardziej wybrednych. Serdecznie polecamy!!!
  Edyta &Łukasz

 • Arku i Jolu,

  Bardzo chcielibyśmy Wam podziękować za świetną oprawę naszego wesela ? Było PRZECUDOWNIE!!! Goście bawili się ekstra!!! Przekonaliście do siebie również zwolenników tradycyjnych orkiestr weselnych ?

  Dziękujemy Wam także za przyjacielską i serdeczną atmosferę na spotkaniach sprzed Naszego Dnia, za wielką klasę, kulturę, pomysłowość, za Wasze otwarte podejście do nas oraz Gości weselnych, także tych najmłodszych ? Wszystko było zaplanowane w taki sposób, że o nic nie musieliśmy się martwić.

  Było super! Nie sposób sobie wyobrazić naszego wesela bez Was! Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecamy – pełen profesjonalizm, super pomysły i zabawy!

 • Wesele wyszło wspaniale. Bardzo profesjonalne prowadzenie imprezy, żadnych problemów, pomoc na każdym kroku. Nasze sugestie były realizowane dokładnie tak jak chcieliśmy, Wodzirej i Dj dobrze dogadali się z zespołem grającym na żywo. Zabawy były dobrane tematycznie do wesela i nie krępowały gości. Polecamy wszystkim! Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, my również.

 • Panie Dawidzie oraz Dominiku!!!
  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego.
  Osobowość Pana Dawida show-mana i wygląd wizualny nadawał bajeczności ? (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) ale jednocześnie wysoki poziom dzięki kulturalnemu prowadzenia całego przyjęcia. Wszyscy gości zaczynając od tych najmłodszych po starszych gości byli ZACHWYCENI charyzmą prowadzącego,orginalnymi pomysłami, muzyką. My jako organizatorzy wesela jesteśmy przekonani, że dzięki Wam to wesele było najlepszym weselem na jakim byliśmy i tak świetnie się bawiliśmy. Wiele serdecznych słów otrzymaliśmy od naszych gości weselnych na temat Pana Dawida, mówiąc że szybko tak świetnego wesela nie da się zapomnieć.