Rekomendacje

Leave a Reply

89 Rekomendacji

 • Gorąco polecam Projekt Wodzirej! Nasi goście weselni nie wychodzili z zachwytu nad wodzirejem i djem ( pan Mateusz i Pan Dominik). Zabawa poprowadzona zarazem profesjonalnie i z klasą jak i na wesoło. Wszystko było na bieżąco dopasowywane pod nastroje i możliwości gości. Parkiet był cały czas pełny a goście szczęśliwi! Pozdrawiamy Panów!

 • Trudno opisać słowami, jak bardzo polecamy Projekt Wodzirej! Nasze wesele, poprowadzone przez wodzireja Mateusza i umuzykalnione przez DJa Dominika było ogromnym sukcesem! Goście bawili się na parkiecie całą noc i wielokrotnie chwalili chłopaków z Projektu Wodzirej. Serdecznie polecamy – profesjonalizm, klasa, kreatywność, styl i wartości – taki zestaw cech nie jest łatwy do znalezienia!
  Przyszłe Pary Młode – jeżeli szukacie prowadzący wesela z klasą – bierzcie w ciemno!

 • Dziękujemy Serdecznie za tak cudowne Wesele poprowadzone przez duet Mateusza i Dominika! Jesteśmy przeszczęśliwi, że trafiliśmy na Was! Jesteśmy pewni, że goście bardzo dobrze się bawili, nie zliczymy komentarzy chwalących muzykę i atmosferę! Wszystkie zabawy były angażujące i bardzo dobrze przemyślane! Polonez otwierający parkiet pozytywnie zaskoczył wszystkich gości! Serdecznie polecamy wszystkim młodym Parom!

 • Serdeczne dzięki za tak wspaniałą atmosferę na weselu! Muzykę i animacje idealnie dopasowaliście do nas i naszych gości. Kontakt z nami w trakcie imprezy był bardzo dobry i byliście otwarci na wszelkie zmiany, które wychodziły za co jesteśmy wdzięczni. Marzenie by Projekt Wodzirej był na weselu Panny Młodej spełnione! Dziękujemy! 🙂

 • Jesteśmy pod wrażeniem poziomu i klasy, z jaką Mateusz i Dominik poprowadzili zabawę na naszym weselu! Już podczas rozmowy wstępnej mieliśmy wrażenie, że trafiliśmy na właściwego człowieka, na profesjonalistę, który spełni nasze oczekiwania. Zaproponował oryginalne, ciekawe zabawy i układ wesela, który uwzględniał nasze indywidualne potrzeby. Był skarbnicą pomysłów i podawał mnóstwo ciekawych propozycji. Wiedzieliśmy, że ze spokojem możemy mu powierzyć organizację przyjęcia. Jednak samo poprowadzenie imprezy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno my, jak i goście bawiliśmy się wspaniale. Mateusz dostosował styl prowadzenia zabawy do naszych potrzeb, w trakcie uroczystości konsultował z nami kolejne jej etapy, reagował na bieżąco na potrzeby gości. Praktycznie nie było osoby, której nie udało mu się wyciągnąć na parkiet, wszyscy bawili się doskonale. Jeszcze do tej pory, trzy tygodnie po weselu, goście komentują, że nie pamiętają, kiedy ostatnio tak dobrze się bawili i pytają, kiedy następna taka impreza. Atmosfera na przyjęciu była wspaniała, za co jesteśmy bardzo wdzięczni Mateuszowi i Dominikowi. Gorąco i z całego serca polecamy Wodzirej Projekt!

 • Jesteśmy po weselu prowadzonym przez Mateusza i nie wyobrażamy sobie bardziej odpowiedniego wodzireja dla nas. Wszystkie zabawy z klasą, nic na siłę, ludzie sami pędzili na parkiet, a nasi goście są z reguły wymagający i rzadko kiedy chcą uczestniczyć w integracji weselnej. Także chylimy czoła!
  Agenda wesela dostosowana do aktualnych nastrojów gości, wszystko ustalane na bieżąco z parą młodą. Polecamy z całego serca!

 • Z czystym sumieniem POLECAMY ! Panowie tak poprowadzili nasze wesele, że teraz z perspektywy czasu nic byśmy nie zmienili ! Było idealnie! Już podczas spotkania przed weselem Mateusz dał nam kilka dobrych rad i tym się kierując mały parkiet w stodole został powiększony o parkiet na trawniku, który też się sprawdził ! Każdy etap zabawy, był dogłębnie przemyślany, po każdym daniu goście podstępem byli wyciągami na parkiet, który nigdy nie był pusty ! Wszystkie decyzje były konsultowane z nami. Panowie są bardzo uprzejmi, kulturalni i znajdą wspólny język z każdym. Nas dodatkowo urzekł styl muzyczny!

 • Mariuszu i Mateuszu dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela! Od początku, świetny i bezproblemowy kontakt mimo organizacji wesela dosyć zdalnie.
  Goście zachwyceni zabawami, udało Wam się ich rozkręcić mimo pandemicznych obaw. Jeszcze raz wielkie dzięki!

 • Polecamy z całego serca Projekt Wodzirej wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości co do takiej formy rozrywki zamiast zespołu na wesele. Pełna profeska ze strony Mariusza – przed weselem mieliśmy dwa spotkania, gdzie dokładnie dogadaliśmy cały program wesela. Co więcej – pomimo ustalonego programu Mariusz był otwarty na wszelkiego rodzaju zmiany w trakcie imprezy jeśli chodzi o repertuar – po prośbie części gości prowadzący potrafił tak dobrać utwory aby goście bawili się zgodnie z oczekiwaniami. Zabawy weselne były bardzo oryginalne i dobrane ze smakiem. Podczas Naszego wesela goście nie mogli się nachwalić się profesjonalizmu i stylu prowadzenia imprezy przez Wodzireja – twierdzą, że było to najlepsze wesele na jakim byli. Dziękujemy bardzo za współpracę oraz za obsługę muzyczną Naszego wesela i polecamy w 100% firmę Projekt Wodzirej.

 • Gorąco polecamy Projekt Wodzirej wszystkim parom!!! 🙂 🙂 Jesteśmy pod wielkim wrażeniem pracy Mateusza i Dominika. Dziękujemy Mateuszowi za ogromną pomoc we wcześniejszym ustaleniu przebiegu całego wesela, otwartość na nasze oczekiwania, moc świetnych pomysłów, optymizm i niespożytą energię w zabawianiu gości 🙂 Dominikowi za rewelacyjną muzykę, dobraną wedle naszych życzeń i taką, przy której wszyscy goście wspaniale się bawili. Zabawy zaproponowane przez Mateusza były oryginalne, bardzo trafione, kulturalne, na czym nam ogromnie zależało. Super pomysł z polonezem otwierającym parkiet. Piękny taniec ze świecami. Dzieciakom bardzo się podobały zabawy przygotowane specjalne dla nich. Dzięki Wam mieliśmy wesele marzeń. Lepszego nie mogło być! Dzięki, że czuwaliście nad każdym momentem naszego przyjęcia, a my mogliśmy się w pełni oddać świętowaniu 🙂 🙂 Dziękujemy z całego serca!!! 🙂 🙂

 • Mieliśmy przyjemność aby nasze wesele było prowadzone przez Mariusza i Dominika.
  Panowie spisali się niesamowicie. Zaczęli imprezę bardzo subtelnie i na wysokim poziomie, który został utrzymany do ostatniej piosenki! Podczas wesela słyszeliśmy pochwały od wszystkich gości za równo polskich jak i zagranicznych!

  Pełna kultura, subtelność, gust, pomysłowość i przede wszystkim 100% dopasowania się do oczekiwań klienta.

  Dziękujemy serdecznie za to, że sprawiliście iż nasze wesele było idealne 🙂 a wiadomo, że idealność wesela jest prawie nie osiągalna!

 • Pan Mateusz i Pan Mariusz dosłownie rozwalili system, w rzecz jasna pozytywnym tego słowa znaczeniu 😁 Goście zachwyceni jakością imprezy weselnej, o której oprawę zadbał Projekt Wodzirej. Jesteśmy zachwyceni i zbieramy mnóstwo pochwał, które należą się Panom 🤗. Wesele prowadzone z uwzględnieniem wszystkich gości, każdy znalazł coś dla siebie, oczepiny rewelacja, muzyka dobrana do gustu wszystkich gości- trochę klasyki trochę disco. Polonez na wejście BAJKA, koniecznie polecamy każdej młodej parze, która niekoniecznie chce I taniec. Plan wesela ustalony wspólnie z nami, z uwzględnieniem tego co chcemy i tego z czego chcieliśmy zrezygnować. Super współpraca i super zabawa. POLECAMY!!!!

 • Bardzo dziękujemy Dawidowi i Dominikowi za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. Było to wesele polsko – belgijskie więc nie lada wyzwanie, jednak Dawid poradził sobie świetnie. Goście są zachwyceni, zarówno Polacy jak i Belgowie jak i goście z innych krajów mówili nam, że było to najlepsze wesele na jakim byli. Dawid płynnie zmieniał język z polskiego na angielski, na bieżąco wszystko tłumaczył, także wszyscy goście poznali zasady zabaw, gier, oczepin. Wiele tańców integracyjnych pozwoliło gościom poczuć, że bariera językowa nie przeszkadza w dobrej zabawie w grupie. Współpraca była bardzo profesjonalna, Dawid wysłuchał naszych życzeń/oczekiwań, miał wiele genialnych pomysłów, idealnie potrafił dopasować się do specyfiki gości i odczytał, w których momentach bawili się najlepiej i w ten sposób prowadził zabawę. Bardzo ale to bardzo polecamy i serdecznie dziękujemy!